Itera CityItera City
Przewodnik Co zobaczyć Jedzenie Wydarzenia Blog Ułóż plan
Restauracja

Between Cafe & Restaurant

★ 4.6 ~60 min
Between Cafe & Restaurant — Restauracja w Kołobrzegu

Pełne menu wegańskie: domowe ciasta, sorbety na miejscu, smoothie i kawa na roślinnym mleku.

Between Cafe & Restaurant to jedna z restauracji, które Itera City poleca w Kołobrzegu. Najlepsze w pełni wegańskie miejsce w mieście. Goście oceniają je na 4.6/5, a na wizytę warto zarezerwować około 60 minut.

Czego się spodziewać

wegańskie

Po co tam iść

Najlepsze w pełni wegańskie miejsce w mieście.

Praktyczne informacje

  • Kategoria: Restauracja
  • Ile czasu: około 60 minut
  • Ocena gości: ★ 4.6 / 5
  • Wstęp: sprawdź aktualny cennik na miejscu
  • Miasto: Kołobrzeg
  • Lokalizacja: otwórz w Mapach Google →

Jak wpleść w zwiedzanie

Between Cafe & Restaurant dobrze łączy się z innymi punktami w pobliżu (poniżej). Jeśli planujesz cały pobyt, zobacz gotowy plan na 2 dni albo pełną listę: jedzenie. Itera City ułoży trasę z tym miejscem automatycznie, w logicznej kolejności i z nawigacją.

W pobliżu

Najczęstsze pytania

Ile czasu zająć na Between Cafe & Restaurant?
Na Between Cafe & Restaurant zaplanuj około 60 minut. Najlepsze w pełni wegańskie miejsce w mieście.
Gdzie znajduje się Between Cafe & Restaurant w Kołobrzegu?
Between Cafe & Restaurant znajduje się w Kołobrzegu. Najszybciej dojdziesz, otwierając nawigację w Mapach Google albo w aplikacji Itera City, która naniesie to miejsce na trasę zwiedzania.
Czy warto odwiedzić Between Cafe & Restaurant?
Tak — miejsce ma ocenę 4.6/5. Pełne menu wegańskie: domowe ciasta, sorbety na miejscu, smoothie i kawa na roślinnym mleku.
Itera City

Plan na Kołobrzeg ułożony przez AI

Powiedz dokąd jedziesz i co lubisz. Itera City w kilka sekund układa Ci gotowy plan zwiedzania, miejsce po miejscu.

Ułóż mój plan